Admin 4 Aralık, 2022

Afyon / Sandıklıda Düzenlenen 33. Miss Model Of Türkiye Yarışmasında ELİF SARIYAR, ESA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, İstanbul Yılmaz Tarafından MİSS ESA Marka Yüzü Seçildi.

MISS MODEL OF TÜRKİYE MERYEM GÜRBULAK, İPEK MUŞTU VE ONUR ERDİ İLE GERİ DÖNDÜ Kurucusu Çevik Suha Alpaylının vefatından sonra araya pandeminin de girmesiyle uykuya dalan Miss Model Of Türkiye yarışması İKİ GÜÇLÜ KADIN VE BİR GİRİŞİMCİ ADAM ile birlikte tekrar ayağa kalktı.

MISS MODEL OF TÜRKİYE ( TÜRKİYE MANKENLER KRALİÇESİ YARIŞMASI ), 20-27 Kasım tarihleri arasında ev sahipliğini üstlenen Sandıklı May Thermal Resort&Spa otelde kendisini MISS MODEL OF THE WORLD de temsil edecek kraliçesini seçti. Jüri Başkanlığında, MISS MODEL OF THE WORLD Jüri Sekreteri Barbaros Yüksel temsil ederken Jüri Başkan Yardımcısı MISS MODEL OF TÜRKİYE eski kraliçesi Sibel Özünlü jüri de yerlerini aldı. Yarışmanın sunuculuğunu üstlenen Aslı Kökçe (MISS MODEL OF TÜRKİYE Eski Kraliçesi) şarkılarıyla eğlendirirken bir çok ünlünün yer aldığı jüride farklılık yaratan komite Sosyal Medya Fenomeni Emirhan Özhan, Klip Yönetmeni Ali Eşitmez, Uzm. Dr. Ve Yazar Yeşim Akıncı, Gazeteci Ali Eyüboğlu’ da jüride yer aldı.

1 haftalık kamp sürecine giren finalistlerin, Podyum koreografisi derslerini Komite Başkanı Meryem Gürbulak. Dans koreografisi derslerini Komite Başkan Yardımcısı, oyuncu/eğitmen İpek Muştu. Sosyal medya kullanımı eğitimlerini ve kamp planı süreçlerini Influencer/ Artist Onur Erdi üstlendi. Hafta boyunca Avusturya’ dan gelen ve birçok ünlü sanatçı ile sahne alan ünlü DJ Hakan Işık, hem eğitimde hem de gala gecesinde görsel şölene imza attı. Önemli juri üyelerinin bulunduğu gala gecesine Canan Sarıkaya, Emrullah Köroğlu, Gülcan Karaman ve Melis Özaktaş tasarımları eşlik etti.

TMISS MODEL OF TÜRKİYE organizasyonunda Komite Başkanı Meryem Gürbulak, aldığı ödülü ‘’önce vatan sonra canan en son can’’ diyerek arama kurtarma ekibine dam-sar’ a hediye etti. Komite Başkan Yardımcısı İpek Muştu, ‘’Kadına Şiddete Hayır !’’ diyerek tüm şiddete maruz kalan kadınlar adına ödül aldı. Onur Erdi, Yılın En iyi çıkış yapan Influencer/Artist ödülünü aldı.

Miss Model of Türkiyenin ev sahipliğini yapan May Thermal Resort&Spa otel yöneticisi ( Bartu Dev) marka yüzü olarak Mexri Samadova’yı, isim sponsoru LADYWAY şirketi (Cengiz Gözen) marka yüzü olarak Şüheda Erkoç’u ,Ana Sponsor ESA ( European Sports Alliance) Group (İstanbul Yılmaz ) marka yüzü olarak Elif Sarıyar’ı seçti. Kraliçe ünvanını kazanan finalist, Samsun’ dan 23 yaşındaki Şüheda Erkoç oldu

MİSS MODEL OF TÜRKİYE
1.Nedime: Elif Su İzci aynı zamanda En iyi arkadaş ödülü
2.Nedime: Nur Sarı aynı zamanda Basın Güzeli
3.Nedime: Elif Sarıyar
4.Nedime: Tuba Özkan
Aybeniz Erol: En İyi Fotomodel Ödülü
Nil Gül: En İyi Yetenek Ödülü
Mexri Samadova: En iyi bikini güzeli ödülüne layık görüldü.